SevgiForum.NET  

Go Back   SevgiForum.NET > SEVGI FORUM !!! vBULLETİN > Firma / Site Tanıtım Bölümü

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 1 hafta önce
Üye No: 8679
Aldığı Beğeni : 2
Karizma Puanı: 1
Etiketle: @salam4a
salam4a isimli Üye şimdilik offline konumundadır
salam4a
Üye
Standart Dijital Rulo Etiket

Domain İsmi : Dijitalruloetiket.com

Site ile ilgili başlık : Dijital Rulo Etiket

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Eylül 2018

Açıklamalar - Tanıtım : Dijital Rulo Etiket firması için, zamanında teslimat, hatasız baskı ve tabiki müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başaran Dijital Rulo Etiket, her geçen gün daha da büyümektedir.

A sınıf kağıtlar kullanan firma, tüm etiket yüzeyinin tam anlamıyla denetimini sağlar. Hatalı olan alanları, optik bir sistemle ortaya çıkaran Dijital [Bu linki görmek için izniniz yok!] Giriş yap veya üye ol...., böylece sıfır hata ile üretim gerçekleştirir.

Dijital rulo etiket, pdf dosyası ile baskıyı karşılaştırır. Ve tamamen eksiksiz bir inceleme raporu takdim eder.

Renk sapması, yanlış kayıt, dolu ya da eksik karakterler, çeşitli istenmeyen parazitler ve bunun gibi bütün kusurlar, burada yüksek hassasiyetlerle belirlenir. Firma, basılı malzemenin yüzde yüzünü izleyip, bütün iş süresince, hem kalite, hem de renk tutarlılığını korumaktadır.

[Bu linki görmek için izniniz yok!] Giriş yap veya üye ol.... firması arıyorsanız, siz de gönül rahatlığı ile dijitalruloetiket.com platformunu ziyaret edin. Site vasıtasıyla, sunulan çalışmalar ile ilgili en kapsamlı bilgilere ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

data-full-width-responsive="false">

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler