SevgiForum.NET  

Go Back   SevgiForum.NET > PAYLAŞIMLARIM > Üye Günlüğü

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
1 hafta önce
Kanarya

Kanarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 8451
Aldığı Beğeni: 371
Rep Puanı: 256
Etiketle: @Kanarya
Online / Ofline :
Kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Doktor Marionun verdiği ilaçların dozu biraz ağır olduğu için Şuanda hastamız kendinde değil o yüzden şu anda da olduğu gibi bazen ne dediğini bilmiyor normaldir bu davranışları Bestecim Anlıyorum ben seni gayet çok iyi anlıyorum lütfen yorma kendini herşey güzel olucak iyileşeceksin ve yine pamuk şekeri yiyeceksin bak doktor mario amcan dalgalar kumsallarda mutluluk gül reçellerinde diyor bir gül reçeli yiyen bir daha yiyiyor sonra hep gülüyor mutlu oluyor sende gül reçeli ye sende hep gül ve hep mutlu ol emi diyoruz ve sana köyden özel olarak getirdiğimiz organik tarımsal ürünümüz olan gül reçelini sen yabancı olmadığın için 500 tl karşılığı sana özel tasarlanmış olarak paketleyip armağan ediyoruz belki fiyat sana düşük gelmiş olabilir seni kırmayıp dahada düşüre bilirdik fiyatı ama düşündük kii sonra senin çok saygıdeğer terliklerinden birisi burnumuzun üstünde dans edebilirdi o yüzden fiyatı sabit tuttuk oda sen yabancı olmadığın için amaann konuşduğumuz şeye bak senin için nedir ki 500 tl bi sakız parası demi şaka şaka senin paran geçmez burda ama patateslerin geçebilir neden geçebilir yarın bizim mahalledeki altın kızların altın günü varmış günde patatesli börek yapıcaklarmış besteninde patatesleri iyi olurmuş diyolar sen ordan bi kaç patates ver bende sana gül reçelini vereyim böylelikle sonucu tatlıya bağlayıp anlaşalım bol bol gülelim şaka bir yana şimdi olduğu gibi daima gül reçelleri gibi gül beste Allah seni hep güldürsün inşallah unutmadan gül reçelinide vereyimde gül reçelsiz gülme sevgiler saygılar.
1 hafta önce
Beste
' Kendi Dünyasında '

Beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 41
Aldığı Beğeni: 1383
Rep Puanı: 804
Etiketle: @Beste
Online / Ofline :
Beste isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@Kanarya Allah iyiliğini versin emi âmin çok sağ ol..
İyi güldürdün beni

Burayı da unutmuştum

patatesi insanlardan daha çok seviyorum
yemeği var salatası var kızartması var canım patates
1 hafta önce
Kanarya

Kanarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 8451
Aldığı Beğeni: 371
Rep Puanı: 256
Etiketle: @Kanarya
Online / Ofline :
Kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı: Beste
Burayı da unutmuştum

Azman köftehor Beste unutuyor sayfayı küçük dev bize kızıyor bi daha unutma Beste senin bunaklığın pardon unutkanlığın yüzünden biz küçük devcikten şuanda macun ve fırçaları yiyiyoruz o yüzden bir daha daha dikkatli ol lütfen yoksa dev bizi bir daha ki sefere kinder sürpriz yumurtaya çeviricek haberin olsun minik şirincik sende gülme ordan sadece Beste gülsünhayırlı akşamlar dileyerek sayfadan yavaş yavaş uçalım yoksa birazdan Beste redbull kanatlandırır diyerek uçacak bize ordan uçan balonlarla ay çok pardon tekmelerle dicektim neyse kaçalım(: sevgiler saygılar.
1 hafta önce
Beste
' Kendi Dünyasında '

Beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 41
Aldığı Beğeni: 1383
Rep Puanı: 804
Etiketle: @Beste
Online / Ofline :
Beste isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İyi akşamlar @Kanarya

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler