SevgiForum.NET  

Go Back   SevgiForum.NET > GENEL KÜLTÜR > Eğitim - Öğretim > Okul Öncesi Etkinlikler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 12.02.2019
Xena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye No: 8755
Aldığı Beğeni : 746
Karizma Puanı: 582
Etiketle: @Xena
Xena isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Xena
Üye
Standart Etkinlik kitabi’nda değerler eğitimi

Kitapta, 7 değere doğrudan vurgu yapılmış ve bu değerler etkinlikler içerisinde gösterilmiştir. Ayrıca içerik kısmında diğer değerlere de yer verilmiştir.
Etkinlik Kitabı’nda okul öncesi eğitim dönem için belirlenen, ilkokul programlarında da olduğu gibi 7 değere (sevgi, saygı, sabır, yardımlaşma, paylaşma, iş birliği, sorumluluk) yönelik etkinliklere yer verilmiştir.

Bu 7 değer haricinde adil olma, affedici olma, arkadaşlık, bağımsızlık, birliktelik, cesaret, çalışkanlık, demokrasi, dayanışma, dürüstlük, empati, fedakarlık, güven, iyilik, kanaatkarlık, kararlılık, kültürel özellikleri bilme, nezaket, öz farkındalık, özdenetim, özgürlük, özgüven, özsaygı, temizlik, tutumlu olma, vatanseverlik değerlerine de yer verilmiştir.
Online Sistemde içerik kısmında “adil olma, affedici olma, arkadaşlık, bağımsızlık, birliktelik, cesaret, çalışkanlık, demokrasi, dayanışma, dürüstlük, empati, fedakarlık, güven, iyilik, kanaatkarlık, kararlılık, kültürel özellikleri bilme, nezaket, öz farkındalık, özdenetim, özgürlük, özgüven, özsaygı, temizlik, tutumlu olma, vatanseverlik” yazarak bu değerlerle ilgili

data-full-width-responsive="false">

віг şαгκι σldυи dіlімdε вικмαdαи ѕöчlεdіqім...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler