SevgiForum.NET  

Go Back   SevgiForum.NET > Etkinlikler > Ayın Konuğu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
2 Gün önce
tabib-i yeryüzü
Konuk Üye

tabib-i yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 8889
Aldığı Beğeni: 751
Rep Puanı: 664
Etiketle: @tabib-i yeryüzü
Online / Ofline :
tabib-i yeryüzü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı: Mavi Sakal
Gercekten soran yok herkez bir iki soru sorsa tabib-i yeryüzü nü daha iyi tanima imkanina sahip olacagiz o kadar aktif üye var ama o kadarda az soru var. Ben sorayim bari bir kac daha.
1- Oturmak icin bir yer sececeksiniz bu Ormanlik alanmi, yoksa Deniz kenarimi olur?
2- Insanlara yardim etmek istiyorsunuz anladigim kadariyla Afrika kitasinada gidip oradaki insanlara yardimci olmayi düsünürmüsünüz? Cevap evetse buna bir kac sebeb yazabilirmisiniz?
3- Kendinizi cesur hisseediyormusunuz mesela Bungee Jumping veya parasütle atlama gibi sporlari yapabilirmisiniz?
4- Bir dilenciye parami verirsiniz yoksa karninimi doyurursunuz?
5- Hacca gittinizmi yoksa gitmeyi planlanladinizmi?
6- Son zamanlarda bir cok kadin feci sekillerde imha ediliyorlar, Bunlari önlemek icin bir fikriniz varmi?
7- Dünyayi gezmek gibi bir düsünceniz varmi?
Lütfen sordugum sorularda size yanlis gelenler olursa bunlari cevaplamayiniz. Degisik sorular somak istedim belki diger Üyelerde biraz daha canlanip böyle güzel bir yarismada sizi yanliz sorularinlar zorlarlar diye ümit edip bu sorulari hazirlayip sormak istedim. Simdiden tesekkür ederim. Kolay gelsin.
1) Tek tercih hakkım varsa denizi seçerdim.

2) Düşünüyorum Allah'ın izniyle. En önemli sebep oradaki insanların bize ihtiyacı var. Diğer en önemli sebep ahirette elimden bir şey gelmiyordu diyemem bence kimse diyemez. Çünkü zamanımızda herkesin elinden, dilinden gelen şeyler var. Sadece bencillikten midir tembellikten mıdır bilmem dua ediyorum kalbimle bugz ediyorum elimden bir şey gelmiyor diyorlar. Yirmi takım kıyafetin var yirmibirinciyi almasan ya da bir takımını verebilsen elinden gelebilir. Yemek yerken bir aç insanı doyuracak para herkeste var. Allah'ın karşısına çıktığımda ben sana bu kadar nimet verdim de naptın diye sorulduğunda başım eğik olsun istemem istemiyorum bu yüzden.

3) Cesaret korkmamak değil korkuna rağmen yapmak. Her şeyi yapabilecek kadar cesur olduğumu düşünüyorum.

4) Genelde karnını doyuruyorum ama çoğu zaman erkek oldukları için para veriyorum nadiren de maddi bir şey yapmıyorum

5) insaAllah ölmeden önce yapmak istediklerim arasında

6) imha demeyelim bence. Katlediliyor resmen. İki tarafa da çok görev düşüyor. Öncelikle hep dediğim gibi eğitim ve mensup oldukları dinin eğitim öğretimi.

Teşekkür ederim
2 Gün önce
tabib-i yeryüzü
Konuk Üye

Profil Bilgileri
Online / Ofline :

Alıntı: SAHRA
-İnsanlarla problem yaşadığınızda çözüm noktalarınız ne olur?

-Okumak için aldığınız kitaplarda neye dikkat edersiniz?

-Boş vakitlerinizi neyle değerlendirirsiniz

-En çok sevdiğiniz renk nedir?

Kolay gelsin @tabib-i yeryüzü
1) Genelde dikkat etmiyorum kitap alırken bu yüzden bir iki tane çok gereksiz kitaba maruz kaldım.

2) Çok şey yapıyorum; evdeysem genelde hep uyurum, yurttaysam; spora giderim, kitap okurum, gezerim, tiyatro sinemaya giderim, yazı ya da şiir yazarım, saz çalarım, bulmaca ya da sudoku çözerim, gökyüzünü izleyip tefekkür ederim, kaktüsümle konuşurum, ayicigimla sohbet ederim, kişisel bloguma gönderi yazarım vs. Vs.

3) Mavi ve Beyaz

4) ilk sorunun cevabını buraya yazayım görmemisim de kusuruma bakmayın. Problem yaşadığım kişiye bağlı eğer kişi cahilse tamam der susarım, sarhoşsa (aklı yerinde değilse o an, sinirli falansa) sadece dinlerim, akı başında bir kişiyse dinliyorsa bir de benim açımdan olayı ele almaya çalışırım

Teşekkür ederim
2 Gün önce
Sahra
Gözlerin anlattığı cümleyi suskunlar dinler.

Sahra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 1639
Aldığı Beğeni: 11188
Rep Puanı: 11962
Etiketle: @Sahra
Online / Ofline :
Sahra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı: tabib-i yeryüzü
1) Genelde dikkat etmiyorum kitap alırken bu yüzden bir iki tane çok gereksiz kitaba maruz kaldım.

2) Çok şey yapıyorum; evdeysem genelde hep uyurum, yurttaysam; spora giderim, kitap okurum, gezerim, tiyatro sinemaya giderim, yazı ya da şiir yazarım, saz çalarım, bulmaca ya da sudoku çözerim, gökyüzünü izleyip tefekkür ederim, kaktüsümle konuşurum, ayicigimla sohbet ederim, kişisel bloguma gönderi yazarım vs. Vs.

3) Mavi ve Beyaz

4) ilk sorunun cevabını buraya yazayım görmemisim de kusuruma bakmayın. Problem yaşadığım kişiye bağlı eğer kişi cahilse tamam der susarım, sarhoşsa (aklı yerinde değilse o an, sinirli falansa) sadece dinlerim, akı başında bir kişiyse dinliyorsa bir de benim açımdan olayı ele almaya çalışırım

Teşekkür ederim
Özellikle saz çalmanız güzel bir uğraş olmuş dinlendiriyor sanırım. Hayatınıza yön verdiğiniz yolunuz hep güzelliklerle dolsun dilerim
Cevaplar için teşekkür ederim

2 Gün önce
tabib-i yeryüzü
Konuk Üye

Profil Bilgileri
Online / Ofline :

Alıntı: SAHRA
Özellikle saz çalmanız güzel bir uğraş olmuş dinlendiriyor sanırım. Hayatınıza yön verdiğiniz yolunuz hep güzelliklerle dolsun dilerim
Cevaplar için teşekkür ederim

Evet duygularımı ifade edebiliyorum bağlama çalarken,, Çok teşekkür ederim Rabb'im razı olsun

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler