SevgiForum.NET

SevgiForum.NET (https://www.sevgiforum.net/)
-   Sosyal Medya (https://www.sevgiforum.net/f14/)
-   -   Twitter'a Online Görünme Özelliği Geliyor (https://www.sevgiforum.net/f14/twittera-online-gorunme-ozelligi-geliyor-25706/)

RasyoneL 04.09.2018 17:46

Twitter'a Online Görünme Özelliği Geliyor
 
Twitter'a Online Görünme Özelliği Geliyor

Twitter CEO Jack Dorsey attığı bir tweette, Twitter'a yeni bir özellik geleceğinin müjdesini verdi. Çok yakında Twitter kullanıcıları kimlerin online olduğunu görebilecek.

http://i2.haber7.net//haber/haber7/p...73278_3934.jpg

Facebook ve Instagram'dan sonra, şimdi de Twitter'a kimlerin online olduğunu görebilme özelliği geliyor. Twitter CEO'su Jack Dorsey yaptığı bir açıklamada, mikroblog platformunun yakında ilgi çekici güncellemeler alacağının haberini verdi.

http://i2.haber7.net//haber/haber7/p...73234_9991.JPG

Twitter'ın Ürün Müdürü Sarah Haider de tweet attı

Sarah Haider: "Twitter'a kullanıcıların hoşuna gidecek yeni özellikler katmak istedik. Biz buradaki sohbet ortamını daha fazla hissettirmek için bazı kaba özellikler ile oynuyoruz. Bunlardan birisi online durumunuzun görünürlüğü ve diğeri de atılan tweetlerin daha kolay okunma özelliği. Fikirlerimiz hala deneme aşamasında." sözlerine yer verdi.

Twitter, bu yeni özellikleri sınırlı sayıdaki kullanıcıların hizmetine sundu. Henüz bu testin raporları sonuçlandırılmış değil ve ayrıca şirketin bu özellikleri tüm kullanıcıların hizmetine sunup sunmayacağı kesinlik kazanmış değil.

kaynak:haber7


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1